Картинка
Новини Про Інститут Наукова діяльність Структура Аспірантура Закупівлі Контакти Конференції ІПФ Профспілка СПЕТФ-МНФ-2024

Семененко Катерина Михайлівна

Нет аватара
Посада: пров. інж.;

e-mail:  
 

Загальна інформація

Семененко Катерина Михайлівна, 1949 р. народження, закінчила у 1971 р. фізичний факультет Московського державного педагогічного інституту ім. В.І. Ленина за спеціальністю «фізика», має кваліфікацію «вчитель фізики» та звання «вчитель фізики середньої школи».

Семененко К.М. працює в ІПФ НАН України з січня 1990 р. спочатку на посаді провідного інженера відділу №40, потім завідуючим першим відділом, з грудня 2009 р. по теперішній час - провідним інженером науково-організаційного відділу. Призначена наказом директора Інституту за №180 від 07.12. 2009 р. За період роботи на посаді провідного інженера НОВ проводить роботу по науково-дослідній діяльності Інституту з науково-організаційних питань:
- оформляє тематичний план Інституту та витяги до нього для наукових відділів;
- надає методичну допомогу науковим керівникам наукових робіт в оформленні звітної документації по науковим роботам;
- приймає участь у підготовці річного звіту Інституту;
- оформляє реєстраційні, облікові та інформаційні картки до Укр. ІНТЕІ;
- оформляє документи на прийом закордонних вчених в ІПФ НАН України;
- готує документи для оформлення відряджень співробітників Інституту за кордон;
- оформлює загальний список опублікованих наукових робіт у поточному році.

Наказом директора №30 від 19.03.2013 р. призначена відповідальної особою для оформлення та збереження документів з проведення перевірки для надання спеціального допуску до виконання особливих робіт.

Останні новини

Різне

Інститут прикладної фізики Національної академії наук України,з глибоким сумом сповіщають, що 15 травня 2024 року на 54-му році життя зупинилось серце видатного українського фізика, лідера наукової школи “Квантові підходи в задачах зіткнення важких іонів і електронів в електромагнітних полях” Романа Івановича Холодова. Детальніше ...