ШАНОВНІ МОЛОДІ НАУКОВЦІ, МАГІСТРАНТИ ТА СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!
Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ, ТЕОРЕТИЧНОЇ ФІЗИКИ ТА МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ФІЗИКИ», яка відбудеться 12 -13 квітня 2017 року на базі фізико-математичного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка та20 квітня 2017 р. на базі Інституту прикладної фізики НАН України.
Серед головних завдань конференції – підтримка молодих учених у підвищенні їх професійної кваліфікації та наукового рівня; обмін новими ідеями та досвідом; апробація нових наукових результатів; набуття досвіду публічного захисту основних результатів досліджень
Тематичні напрями роботи конференції
- Сучасні проблеми експериментальної фізики.
- Сучасні проблеми теоретичної фізики.
- Питання теорії та методики навчання фізики та нанотехнологій.
Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.
Доповіді учасників будуть включені до електронного збірника матеріалів конференції.
Участь у конференції можуть брати молоді науковці віком до 35 років включно.