Картинка
Новини Про Інститут Наукова діяльність Структура Аспірантура Закупівлі Контакти Конференції ІПФ ПрофспілкаОпитування стосовно створення Національної електронної науково-інформаційної системи.

Державна науково-технічна бібліотека України проводить опитування серед магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників на тему: “Опитування щодо впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією”.

Опитування надасть змогу врахувати необхідні потреби науковців та дослідників для створення Національної електронної науково-інформаційної системи. Створення Національної електронної науково-інформаційної системи дозволить об’єднувати розрізнені дані, отримані з різних джерел, укладати наукові звіти, проводити оцінку ефективності наукової діяльності установи, створювати профілі наукових установ і науковців, розвивати дослідницьку мережу тощо.

З основними принципи розробки Національної електронної науково-інформаційної системи Ви можете ознайомитись детальніше за посилання . Доступ до онлайн анкети можна отримати за посиланням. Опитування проводиться до 30 жовтня 2020 року включно на умовах повної анонімності.

Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином обраний ними варіант відповіді.

Щодо Національної електронної науково-інформаційної системи:

https://dntb.gov.ua/%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%96-%d1%82%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%94%d0%ba%d1%82%d0%b8/ukrainian-research-information-system-uris

Анкета 

https://dntb.gov.ua/form1

Останні новини