Картинка
Новини Про Інститут Наукова діяльність Структура Аспірантура Закупівлі Контакти Конференції ІПФ Профспілка

Ребров Володимир Анатолійович

Посада: с.н.с.;

e-mail:  
Робочий телефон:  +380542640953
 

Загальна інформація

Ребров В.А.з 01.09.1980 по 01.03.1986 навчався в Харківському авіаційному Інституті. З 26.10.1992 працює в Інституті прикладної фізики НАН України. С 2004 по 2008 роки вчився в аспірантурі без відриву від виробництва.

Наукова діяльність Реброва Владимира Анатолійовича в ІПФ НАН України пов’язана з дослідженням проблем в мікрозондових системах мегаелектронвольтних енергій. За участю Реброва В.А. створена фізична модель фокусування пучка іонів у зондоформуючих системах ядерних мікрозондів, обґрунтовано вибір типу ЗФС з розподіленими вздовж оптичного тракту дуплетами МКЛ, розв’язано оптимізаційну задачу, де як цільову функцію вибрано величину аксептансу системи при заданих розмірах зонда на мішені, і визначено фізичні та геометричні параметри оптимізованої ЗФС з урахуванням яскравості пучка на рівні 7 п/А і величини енергетичного розкиду іонів в пучку ∆Е/Е = 10 -3 . На підставі математичного моделювання конфігурації магнітних полів у новому прецизійному інтегрованому дублеті МКЛ с оптимізованою формою полюсних наконечників і проведених експериментальних досліджень структури магнітного поля лінз дублету встановлено, що співвісність лінз знаходиться у межах ±10 мкм, однорідність максимального градієнта магнітного поля в зоні проходження пучка ~10-4. Розроблені загальні схеми прискорювач-мікрозонд, що відповідає розробленої концепції ядерного скануючого мікрозонду на базі електростатичного прискорювача ЕГ-5 ЛНФ ОІЯД.

Основні матеріали наукової діяльності Реброва В.А. опубліковано в 30 наукових працях.

У 2010 році Ребров В.А. в Сумському державному університеті захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 01.04.01 – фізика приладів, елементів і систем за темою «Зондоформуюча система ядерного скануючого мікрозонду на базі інтегрованих дублетів магнітних квадрупольних лінз». Йому було присуджено науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук.

Останні новини

Вибори директора

Наказ № 204 від 30.12.2021 "Про організацію виборів директора ІПФ НАН України" Детальніше ...

Розпорядження № 145 від 03.03.22 "Про відтермінування виборів керівників наукових установ НАН України" Детальніше ...

Різне

Iнститут прикладної фізики Національної академії наук України ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ПРИЙОМ ДО АСПIРАНТУРИ на 2022 навчальний рік за спеціальністю 104 – фізика та астрономія (з відривом від виробництва – 5 особи). Детальніше ...

До уваги співробітників ІПФ НАН України ! Детальніше ...

Конференції

C Е М І Н А Р присвячений пам'яті Петра Івановича Фоміна "КВАНТОВА ТЕОРІЯ ПОЛЯ ТА космологія" Детальніше ...