Картинка
Новини Про Інститут Головні результати Структура Аспірантура Закупівлі Контакти Конференції ІПФ Профспілка

Харченко Василь Олегович

Посада: с.н.с.;
к.ф.-м.н.
с.н.с.e-mail:  
 

Загальна інформація

1984 року народження, кандидат фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.02 – теоретична фізика (2009), старший науковий співробітник за спеціальністю 01.04.02 – теоретична фізика (2013), старший науковий співробітник відділу моделювання радіаційних ефектів та мікроструктурних перетворень у конструкційних матеріалах ІПФ НАН України.

Харченко В.О. закінчив Сумський державний університет у 2001 році і отримав кваліфікацію математика. У 2009 році достроково, у зв’язку з захистом кандидатської дисертації, закінчив аспірантуру Інституту магнетизму НАН та МОН України. З серпня 2009 року по цей час працює в ІПФ НАН України, спочатку на посаді наукового співробітника, а з листопада 2010 року на посаді старшого наукового співробітника. За час роботи в Інституті прикладної фізики В.О.Харченко займався науковими проблемами, пов`язаними із задачами числового моделювання процесів мікроструктурних перетворень у матеріалах, що знаходяться у сильно нерівноважних умовах, та при сталій дії опромінення.

В.О. Харченко активно проводить наукову діяльність співпрацюючи з науковцями інших відділів та студентами, залучаючи їх до наукової роботи. Загалом він характеризується як вчений високої кваліфікації, що здатний самостійно ставити та вирішувати нові задачі в області не лише теоретичної фізики та радіаційного матеріалознавства, а також в області біофізики, проводячи сумісні роботи з науковцями із-за кордону.

За результатами роботи в Інституті прикладної фізики НАН України після захисту кандидатської дисертації В.О.Харченком було опубліковано 32 роботи, з яких: 1 монографія, 1 розділ у колективній монографії, 23 статті (у тому числі 2 без співавторів) у вітчизняних та зарубіжних фахових журналах та 7 тез доповідей на українських та міжнародних конференціях.

Нагороди

Грант Президента для молодих вчених (2012), Стипендія Президента України (2014),

Останні новини

Різне

Зарплатні проекти Детальніше ...

Семінари

Науковий семінар з квантової електродинаміки у сильних полях під керівництвом професора Рощупкіна С.П. Час проведення: 22.11.2017 Детальніше ...

Конкурси

Список конкурсів Кінцевий термін подачі документів: 31.12.2017 Детальніше ...